Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Z mateřské školy k nám zavítalo 7 dětí, kterých se svědomitě ujali naši prvňáčci z mickey mouse třídy, aby je provedli školou. Prohlídku od začátku do konce provázel program motivovaný dopisem od Mickey mouse. Děti se tak při svém objevování setkaly nejen s žáky druhé třídy, ale také s našimi staršími žáky z 3.-5.ročníku.  Vyzkoušely si práci s interaktivní tabulí, s počítačem, kde skládaly puzzle a došli jsme až do tělocvičny, kde je čekala míčová válka s budoucími spolužáky.