Archiv pro Říjen 18th, 2018

Kroužek AJ v základní škole

Kroužek AJ v základní škole byl přesunut na úterý (15:30-16:15). Prosíme rodiče nových zájemců, aby kontaktovali lektorku.

Andrea.Mat@seznam.cz Dále »

Probrané učivo 3. ročníku ˇ17. – 18.10.

Český jazyk – pracovní list (s. 12/8 – křížovka, 12/9 přepsali jsme věty do sešitu a určovali základní skladební dvojice)

-PS s. 13 (pracovní listy a sešitu budete mít dnes doma v poštovní schránce)

Matematika – Sudá a lichá čísla (PS s.17 – celá strana, 21/3)

– násobilka 1-5 – procvičování sloupečky, příklady se závorkami PS 21/1,2