Červen 2022

Archiv pro 24 června, 2022

Hezké prázdniny!

Milí rodiče,

děkuji Vám za celoroční spolupráci a přeji Vám všem krásné prázdniny plné sluníčka a odpočinku.

Stejně jako v loňském roce jsme se zúčastnili literární a výtvarné soutěže organizované ZŠ a MŠ Česká Kubice.

Blahopřejeme Julče Nečasové, která se umístila ve své kategorii na krásném 2. Dále »

Důležité

Moc se omlouvám,ale zapomněla jsem orazítkovat vysvědčení.Prosím děti,které budou docházet do družiny,aby mi ho v pondělí donesly,orazítkuju.Budu ve škole celý příští týden.

(Razítko mají: Míša S., Šimon, Terezka, Barča, Tony, Viktorka H., Vanesska, Sofinka)

RAZÍTKO CHYBÍ: Sabinka, Simonka, Míša K, Nikolka s Natkou, Maty a Marek, Emička, Maruška, Viktorka P., Dále »

VYSVĚDČENÍ 24.6.

Milí rodiče, moc Vám děkuji za spolupráci během celého školního roku a přeji Vám krásné prožití prázdnin a zasloužené dovolené.

Chtěla bych zveřejnit úspěch naší žákyně Sofinky Hrbáčkové, která se umístila na 2. místě ve výtvarné soutěži České Kubice „Jarníček“. Dále »

tak a je to za námi. 🙂 Ještě jednou bych chtěl všem moc poděkovat za krásnou dvouletou spolupráci, při které jsme si užili hodně zábavy – a jak už jsem řekl při prezentacích, bude se mi stýskat. Dále »