Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Hned následující den ráno se po chodbách valil kouř… a tak jsme měli možnost vyzkoušet teorii v praxi. Naštěstí se jednalo pouze o hasičské cvičení. Zatímco žáci 1.2.3. a 5. třídy byli rychle balkonovými dveřmi evakuováni na školní zahradu a moc v „pravý“ poplach nevěřili, u žáků čtvrtého ročníku byla situace napjatější. Jelikož se právě nacházeli v počítačové učebně, ve které jsou na oknech železné mříže, jejich „evakuace“byla náročnější. Hasiči je postupně vyváděli s nasazenými dýchacími přístroji zakouřenou chodbou. A to vypadalo opravdu věrohodně, není tedy divu, že někteří žáci se opravdu polekali.

Po ukončená zásahu jednotky dobrovolných hasičů postřekovského sboru, jsme se přemístili před hasičskou zbrojnici. Hasiči měli  připravené ukázky různých zásahů. Závěrem hasičského dopoledne jsme si opekli buřtíky a děti si pohrály na dětském hřišti.