Dobrý den,

vážení zákonní zástupci, milí rodiče,

dovolte mi ještě konkrétně pro ZŠ několik informací.

Pro ZŠ je nařízena distanční výuka pro všechny ročníky. Končí tedy výjimka pro 1. a 2. ročník. Děti zůstávají doma a výuka probíhá na dálku. Nikdo z nás nemá radost z dané situace, ale nedá se nic dělat. Chci Vás poprosit o pochopení a požádat o pomoc při výuce a to hlavně u 1. a 2. ročníku, kde si myslíme, že je největší problém s daným způsobem výuky. Učitelé se s Vámi určitě spojí a kontaktují, budou s Vámi spolupracovat a předávat si s Vámi potřebné informace, můžete se radit a předávat si postřehy a poznatky.

V pondělí , 1.3.2021 od 8:30 proběhne krátká porada učitelů , kde se projednají změny a stanoví se pravidla. Pokud by to zasáhlo někomu do on line výuky, omlouváme se.

Přikládám předběžný rozvrh hodin, který se ale může ještě malinko změnit. To si ale domluví konkrétní vyučující s rodiči žáků.

Dochází ke změně časů a to zejména aby se nám nekryly ročníky sourozenců. Dále pořád platí nabídka školy o zapůjčení 4 x tablet pro sourozence a pod.

Rozvrh distanční výuka 3. 4. a 5. ročník 1.3. 2021- 31.3. 2021

S dotazy obecného rázu se obracejte přímo na mě, konkrétní dotazy pro třídu, nebo předmět směřujte na tř. učitele. Za nepřesnosti se omlouvám, je to opravdu na poslední chvíli, a šito horkou jehlou. Budeme se snažit to doladit co nejdříve.

Děkuji za pochopení, přeji pevné nervy a  zdraví a doufejme, že se to již konečně zlepší a děti se vrátí (snad do Velikonoc) tam, kde mají být – do školy.

Za pozornost děkuji

S pozdravem

Oríšek Martin

ředitel školy