milí rodiče, milí žáci,

začíná jeden z posledních týdnů domácí přípravy. Úkoly z minulého týdne jsem Vám již opravil, a zapsal na I Skole. Je to pořád ještě nová látka, a menší chyby prominu.

tento týden bychom procvičovali násobení jednociferným a dvouciferným číslem

budeme pracovat s PS, opravený PS si můžete vyzvednou na obvyklém místě, v pondělí , 11.5.2020 před školou. Předáte mi potom vypracované PS další týden, případně můžete ofotit práce dětí.

PS 23/ 1, 2,  kluci jenom 1 první řádek

str. 27/ 1 bez posledních dvou příkladů, kluci jenom první řádek, postup je v PS a přiložím Vám i postup na NET-u

str.27/ 2 bez zápisu, jenom výpočet a odpověď

str.28/1, kluci první řádek

str. 28 /2

PS str. 32/ celá, kluci jenom první dva příklady.

Pokud něčemu nebudete rozumět, zeptejte se doma rodičů, nebo mi klidně napište, rád Vám pomůžu. Doporučuji i nadále procvičovat malou násobilku, stačí pár příkladů denně . Střídat násobení a dělení.

Přeji Vám hodně pevných nervů, hodně zdraví a ať se co nejdřív sejdeme už ve škole.

Oríšek