Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Dne 3.11.2015 jsme se žáky ZŠ Postřekov vyrazili na hřbitov v Klenčí pod Čerchovem v rámci ŠD a odpoledního vyučování. Našim cílem bylo dětem ukázat, kde jsou pohřbení známí spisovatelé Jindřich Šimon Baar a Jan Vrba. Vzpomínali jsme na pár pohádek a povídek ze známé knihy – Chodské pohádky a také jsme si připomněli známý příběh Hanýžky a Martínka.

Jelikož dne 2.11.2015 byl svátek Všech svatých, tak děti zavzpomínaly na své blízké zapálením svíčky.