Dobrý den,

milí rodiče,

dovolte mi , abych Vás předběžně informoval o předpokládaných krocích MŠMT, které reaguje na podnět a jednání Centrálního řídícího týmu Chytré karantény ohledně zhoršené epidemiologické situace v rámci onemocnění COVD 19. Podle všeho, od zítra bude nařízena povinnost nosit roušky ve všech budovách škol a vybraných školských zařízení. Nemělo by se to týkat výuky ve třídách. Také se opatření nedotknou provozu v MŠ. Zatím je to zpráva nepotvrzená, ale spíše počítejme s tím, že k tomu dojde. Proto Vás žádám, abyste zítra, to je 10.9.2020, přidali žákům dvě roušky a obal na ně tak, jak tomu bylo na jaře. Je to preventivní opatření. Případné dotazy směřujte na mě.

email: martin.orisek@zsms-postrekov.cz

tel: 728398779

Děkuji za pozornost

přeji hodně zdraví a pevné nervy

S pozdravem

Oríšek Martin

ředitel školy