Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Velmi vydařené bylo letošní rozsvícení vánočního stromu u obecního úřadu. Jsme velmi potěšeni, za tak velké podpory veřejnosti. Rozsvěcování jsme započali lampiónovým průvodem, u obecního úřadu děti ze školy předvedly krátký program. Myslíme si, že se jim zpívání velice povedlo.:) Tímto děkujeme panu Václavu Buršíkovi za realizaci ozvučení. Tím kvalita vystoupení vzrostla. ZŠ Postřekov připravila dětem balíčky se sladkostmi, které byly následně rozdány. Doufáme, že malá odměna udělala dětem radost a těším se na příští rok.