U jednotlivých tříd na horní liště našich stránek naleznete seznamy vyučujících a rozvrhy hodin.

Upozornění!!!

Vzhledem k tomu, že probíhá rekonstrukce tělocvičny, předmět tělesná výchova se bude až do odvolání vyučovat v náhradních prostorách. Pokud to počasí dovolí, budeme chodit ven (vycházky, cvičení na školní zahradě, školním hřišti, dětském hřišti před hasičskou zbrojnicí…) Je proto nutné, aby děti měly nepromokavou sportovní obuv a vhodné sportovní oblečení (teplákovou soupravu, bundu, vestu, čepici , náhradní ponožky). V případě nepříznivého počasí budeme trávit tělesnou výchovu ve školní družině, sem budeme potřebovat kraťasy nebo legíny, tričko, vnitřní sportovní obuv.