Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

14. červen byl velkým dnem pro všechny žáky naší školy. Ti starší byli plni trémy, ale i těšení, čekala je divadelnická premiéra dlouho secvičovaného představení. A ti nejmladší, prvňáci, převzali z rukou žáků pátých tříd šerpy, aby se z nich stali opravdoví školáci. Celý program byl v režii paní učitelky Královcové, které za to patří velký dík.

Generálka proběhla dopoledne a diváky byli žáci naší mateřské školy, kterým se představení moc líbilo a odměnili starší kamarády velkým potleskem.

Odpoledne se prostor školní jídelny zaplnil diváky, maminkami, tatínky, prarodiči… naši malí herci hráli naplno a moc se jim to povedlo. Prvňáci si zase užili pasování a páťáci trochu truchlili, protože to bylo jejich rozloučení s postřekovskou školou.