Na školní výlet pojede celá škola společně ve středu 1.6.

Cílem výletu bude návštěva Techmanie v Plzni.

Odjezd od školy: 7:20 hod.

Předpokládaný návrat: 15:00 hod.

S sebou do batůžku jídlo a pití na celý den, vhodné oblečení a obuv dle počasí, pláštěnku nebo nepromokavou bundu. Každý bude mít ve svém batůžku igelitový sáček.

V případě nutnosti použití léku na nevolnost je nutné, aby rodiče podepsali souhlas s tím, že jejich dítěti smí učitel lék podat. Lísteček se souhlasem a lék předají děti ráno svým třídním učitelům. U dětí alergických na včelí či vosí štípnutí či jinou alergii taktéž rodič podá informace o možnosti alergické reakce a použití léku třídnímu učiteli.

Děti si budou moci koupit drobné suvenýry, cestou zpět se zastavíme na zmrzlině v Dobřanech. Dejte dětem rozumné kapesné. Neručíme za telefony, chytré hodinky či fotoaparáty, které si děti případně vezmou s sebou na výlet.

Oběd budou mít děti na tento den odhlášený.