Stalo se již tradicí, že škola spolupracuje se zaměstnanci Charity a pomáhá zprostředkovat setkání s žáky naší školy, kteří mají příležitost se zapojit do tříkrálové sbírky jako koledníci. Přihlášky žáci obdrželi v předvánočním týdnu, popřípadě si je mohou stáhnout níže. Vyplněné přihlášky děti odevzdají 3.1. ve škole a dostanou zapůjčený plášť a korunu. Koledovat se bude v sobotu 5. ledna 2019, koledníci se sejdou před OÚ v Postřekově ve 13 hodin. Obchůzku budou provádět za doprovodu dospělých pracovníků z Charity a dobrovolníků.

 

Tříkrálová sbírka 2019

v POSTŘEKOVĚ

Tři králové budou koledovat v termínu

sobota 5.1.2019 od 13 hodin

Pro všechny koledníky je připraveno tradiční poděkování v Domažlickém kině, a to 27. 1. 2019 od 14:00!

Za veškerou pomoc srdečně děkujeme!

Koledování+plakát+2019

přihláška děti – TS2019