Jízda zručnosti na kolech a jiných povozech

Ve středu 25. května uspořádaly paní vychovatelky pro družinové děti zábavné odpoledne. Prostor před Hasičskou zbrojnicí se změnil v netradiční závodiště. Také někteří žáci ozvláštnili tento závod vtipnými dopravními prostředky. A tak jízda zručnosti čekala nejen závodníky na kolech a koloběžkách, ale také Filipa Leinhäupela, Ivana Gibfrieda nebo Tomáše Woldekirose na dětských miniodrážedlech. Petr Ježo dokonce díky této příležitosti ráno zvládl cestu z Dílů do školy na tříkolce.

Děti musely projet překážkovou dráhou, pro kolaře obtížným úkolem byla co nejpomalejší jízda. Zajímavý byl také souboj na odrážedlech: Kdo nejdál dojede na tři odrazy.

A tak si děti netradičně zasportovaly a zároveň se v tomto květnovém krásném dnu příjemně pobavily.