Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 34 in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/nextgen_basic_tagcloud/package.module.nextgen_basic_tagcloud.php on line 183

Zápis dětí do 1. třídy se uskutečnil 11.2.2016. Letos se zápis nesl v královském duchu s krásnými princezničkami a princi. Žáci 4. a 5. tříd se převlékli za skřítky, kteří je doprovázeli po cestě za poznáním různým řemeslům. Jeden ze skřítků děti přivítal společně s panem ředitelem a paní učitelka z mateřské školky na úvod přečetla pohádku o princezně, která si musela prací zasloužit korunku.

Na prvním stanovišti měly děti postavit hrad z kostek a dostat prince přes bludiště k princezně. Na druhém stanovišti děti vytleskávaly slabiky a také je čekalo zavazování mašle a zapínání knoflíků.

U předposledního stanoviště se děti staly malíři, kde musely namalovat princeznu. Aby získali předškoláci všechny přívěsky, kde byla namalovaná řemesla, museli zvládnout i poslední úkol a to počítání a rozeznání více, méně. Na konci velké cesty na ně čekal král, který je odměnil korunkou, diplomem a malou sladkostí.

V„cukrárně“, která byla připravena pro rodiče a děti po zdolání cesty, následovalo občerstvení, hudba a společná zábava. Maminky poseděly, daly si kávu s dezertem a děti se zatím odvázaly, skamarádily s velkými skřítky, kteří se příští rok stanou jejich staršími spolužáky. K zápisu se dostavilo celkem osm předškoláků se svými rodiči.